Новолатівська сільська територіальна громада
Дніпропетровська область, Криворізький район

Програми Новолатівської сільської ради

Програма розвитку надання вторинної медичної допомоги населенню Новолатівської сільської територіальної громади на 2022 -2024 роки.

Програма профілактики та злочинності на території Новолатівської сільської ради в 2018-2022 р

Програма відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги КП «Новолатівське» на 2022 рік.

Програма забезпечення медичного огляду окремих категорій військовозобов’язаних мешканців Новолатівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Програма забезпечення участі Новолатівської сільської територіальної громади в Дніпропетровській обласній асоціації органів місцевого самоврядування на 2021-2025 роки та сплату членських внесків за 2021 рік.

Програма розвитку земельних відносин та охорони довкілля на території Новолатівської сільської ради на 2022-2024 роки .

Програма розвитку містобудування та архітектури на території Новолатівської сільської ради на 2022-2024 роки.

Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Новолатівської сільської ради громадським пасажирським транспортом у м.Кривий Ріг на 2022-2026 роки.