Оголошення

Про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Про призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

Перелік адміністративних послуг соціального характеру, які надає Виконавчий комітет Новолатівської сільської ради

Пропозиції щодо складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Новолатівській сільській раді Криворізького району Дніпропетровської області

Стартувала загальнонаціональна ініціатива "Сади Перемоги"!

Зйомка забруднень вздовж русла ріки в межах сіл Інгулець та Новолатівка Криворізького (колишнього Широківського) району.

Висновок з оцінки впливу на довкілля.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» інформує про те що, Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації видано Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Реконструкція хвостового господарства та оборотного водопостачання для підтримки потужності комбінату. Хвостосховище «Перша карта» (реконструкція «Об'єднаного» хвостосховища). Нарощування дамб вище позн. +176,0м (на землях Новолатівської та Гречаноподівської сільських рад Криворізького району)» за № 27/0/490-24 від 05.03.2024 р., реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі 2022111510133. Інформація про отримання АТ «ПІВДГЗК» Висновку з оцінки впливу на довкілля оприлюднена в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 05.03.2024 р.