Дата: 05.09.2022 11:02
Кількість переглядів: 1606

Як встановити патронат над дитиною: вимоги до кандидатів - роз’яснення служби у справах дітей Новолатівської сільської ради.

Про надання роз’яснень щодо визначення статусу дитини-сироти та осіб з їх числа та статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та осіб з їх числа служба у справах дітей Новолатівської сільської ради.

Раннє втручання.

Відповідальність батьків за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо дитини.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

16 днів проти насильства.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

НАБУТА ІНВАЛІДНІСТЬ ДИТИНИ. Поради батькам і фахівцям.

Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм. Цей день встановлений Генеральною асамблеєю ООН 18 грудня 2007 р.

Соціальні мережі “ДІйМО”

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Для нашої громади, кожна дитина – це гордість, надія і щасливе майбутнє.

Єдина державна платформа про усиновлення та сімейні форми виховання "Україна для кожної дитини!".

Реалізація українсько-англійського проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій».