Новолатівська сільська територіальна громада

АТ «Дніпропетровськгаз»

Дата: 08.12.2021 09:52
Кількість переглядів: 3015

Для мешканців Дніпропетровської області змінилися реквізити для оплати за розподіл газу

Комплексна послуга по заміні та встановленню енергоефективних газових котлів

Дніпропетровськгаз: технічне обслуговування газових мереж – гарантія безпечного споживання газу

Дніпропетровськгаз просить споживачів за можливості здійснювати сплату за послуги розподілу

Сплати за розподіл газу – підтримай економіку України

Будьте обережні: фахівці Дніпропетровськгазу нині не відвідують домівки мешканців

Газовики Дніпропетровщини повернули газ майже в 350 осель

Де працюють 104.ua клієнтські простори на Дніпропетровщині?

Стоїмо на сторожі газового фронту.

Фахівці Дніпропетровськгазу відновили розподіл газу більше ніж 230 споживачам .

Сплачуйте за розподіл газу - підтримуйте економіку України!

Безпека під час використання газу: поради від Дніпропетровськгазу .

Неймовірні герої «газового фронту».

Дніпропетровськгаз нагадує про необхідність передачі показань лічильника газу.

На варті енергетичного фронту: Дніпропетровськгаз виконує планові роботи.

Дніпропетровськгаз виконав техобслуговування близько 450 споживачам газу у регіоні.

Дніпропетровськгаз: електронні платіжки вже в Особистих кабінетах.

Дніпропетровськгаз: правильний облік газу – гарантія його раціонального використання.

Фахівці Дніпропетровськгазу відновили газопостачання більше 300 мешканцям Широківського району.

З початку березня АТ «Дніпропетровськгаз» провело більше 750 робіт з ТО внутрішніх мереж .

Дніпропетровськгаз: якщо ваш будинок постраждав від обстрілів – повідомте в контакт-центр компанії.

85% побутових споживачів Дніпропетровщини сплатили послуги з розподілу за березень.

Дніпропетровськгаз: вчасне технічне обслуговування газових мереж гарантія безпечного споживання газу .

Дніпропетровськгаз: вчасно передані показання лічильника = точність розрахунків за газ.

Дніпропетровськгаз продовжує виконувати модернізацію критично важливої газової інфраструктури області.

Дніпропетровськгаз: ТО газових мереж - послуга, що гарантує безпеку вашої родини.

Дніпропетровськгаз: модернізація газорозподільної системи – безпечний і стабільний розподіл газу для споживачів.

На Дніпропетровщині 104.ua клієнтські простори продовжують надавати послуги споживачам.

З початку 2022 року Дніпропетровськгаз виконав майже 3,5 тис. робіт з ТО внутрішніх мереж.

Дніпропетровськгаз: оплата в особистому кабінеті - швидко та безпечно.

Дніпропетровськгаз: вчасна заміна газового обладнання – ваш комфорт та безпека у майбутньому.

Дніпропетровськгаз: ваша плата за розподіл газу – підтримка економіки регіону.

Дніпропетровськгаз: будьте впевненими у власній безпеці - замовляйте ТО газових мереж.